WALL OF FAME RECIPIENTS

Student

Program

Completed

Raymond Evans

Marketing

1976

Randy Carson

Criminal Justice

1977

Jeffrey L. Fite

Ag. Mechanics

1977

Perianne Fulton Germann

Commercial Art

1977

Shannon Gast

Ag Mechanics

1977

Barney Neal

Ag Mechanics

1978

Mark Randall Sroufe

HVAC

1978

Dave Stutz

Ag Mechanics

1978

Sue Bailey Waits

Machine Trades

1979

Gregory Haitz

Electrical

1979

Randy Hiler

Graphics

1979

Robert Morgan

Carpentry

1979

Melinda Garrison Dunkin

Clerk-Steno

1980

Mark Davis

Automotive

1980

Sandy Johnson Ladenberger

Cosmetology

1980

Tina Huber Whitaker

Clerk Typist

1980

Angie Vance

Cosmetology

1980

Julie Wiederhold Evans

Restaurant Mgmt/Marketing

1980

Arlene Workman Crum

Executive Secretarial

1980

Miles Plymesser

Ag Mechanics

1980

Mike Gilkerson

Heating & Air

1981

Mike Napier

Marketing

1981

Judy Jump Sroufe

Executive Secretarial

1981

Tim Koehler

Automotive

1981

Dave Lawrence

Automotive

1981

Christopher Alexander

Electrical

1982

Mike Ober

Electrical

1982

Rodney Swearingen

Carpentry

1982

Tim Woolard

Carpentry

1982

Diane Campbell Brandenburg

Cosmetology

1983

Pete Edgington

Criminal Justice

1983

Rose Edgington

Cooperative Skills Development

1983

Russell Stegbauer

Automotive

1984

Dan Wiederhold

Welding

1984

Jeff Cluxton

Carpentry

1985

Michael Hamm

Welding

1985

Tony McDaniel

Carpentry

1985

Jim Bailey

Machine Trades

1986

Phillip Ball

Automotive

1986

Darcy Hamm

Welding

1986

Melissa Phillips Kirkpatrick

Executive Secretarial

1986

Bill Lykins

Automotive

1986

Randy Doss

Machine Trades

1987

Jeffery Roades

Machine Technology

1987

Bob Hamblen

Carpentry

1987

Ronald Stroop

Machine Technology

1987

Bronson Barker

Machine Technology

1988

Chris Sidwell

HVAC

1988

Patricia Klump Cluxton

Executive Secretarial

1989

Mike Day

Graphics

1989

Rodney Gray

Automotive

1989

Bobby Johnson

Criminal Justice

1989

Lori Carkeek Conover

Administrative Assistant

1990

Tom Swope

Automotive

1990

Duane Weyand

Criminal Justice

1990

KayCe Nave

Marketing

1991

Stefan Talley

Graphics

1991

Annie McFadden Weathers

Cosmetology

1991

Scott Ramp

Automotive Technology

1992

Dawn Davis Newman

Cosmetology

1993

Shasta Whaley Skirvin

Cosmetology

1993

Candice Bigalow McConnaughey

Cosmetology

1994

Melissa Holton Layman

Marketing

1994

Melanie Carter

Early Childhood Ed

1995

Dan Mitchell

Marketing

1995

Julie Greenlee

Diversified Health Occ.

1996

Estel G. Newberry

Carpentry

1997

Tosha Kattine Newberry

Cosmetology

1997

Chad Varney

Machine Trades

1997

Rebecca Layne Varney

Executive Secretarial

1997

Sunnie Roberts Foster

Cosmetology

1998

Lindsay Hill Isles

Executive Secretarial

1998

Angela Johnson Jean-Claude

Diversified Health Occ.

1999

Terry Miller

Early Childhood Ed

2001

Nolan Williams

Machine Technology

2002

Jason Frazier

Automotive Technology

2005

Hailei Call

Cosmetology

2007